• adana osgb

  ADANA RİSK OSGB
  İŞ GÜVENLİĞİ
  HİZMETLERİ

  Yasalara uygun, kaliteli hizmet ve doğru bir tercih için
  firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 • adana iş güvenliği

  İŞ
  SAĞLIĞI VE
  GÜVENLİĞİ

  Adana da OSGB hizmetlerimiz ile
  iş güvenliğinde risklere son!

 • adana tmgd tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

ADANA RİSK OSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

ADANA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

Adana da iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları kapsamında tüm sektörlerde iş güvenliği hizmeti vererek, yasal zorunluluktan çok, iş güvenliği eğitimleri, ilk yardım, yüksektre çalışma eğitimi, yangın eğitimleri, risk analizi, acil durum eğitimleri ile iş sağlığı ve güvenliği konularında çalışanların daha bilinçlenmesi için çalışıyoruz.

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK MADDE DANIŞMANLIĞI

Adana TMGD hizmetimiz ile sizlerin yanınızdayız. 2010 yılında ADR anlaşmasına taraf olan Ülkemiz 2014 yılının Mayıs ayında Bakanlık tarafından yayınlanan ‘‘Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: TMKTDGM-01)’’de Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı’nın görev ve yükümlülükleri açıkça ifade edilmiştir.

RİSK OSGB ÇEVRE SORUMLULUK POLİTİKALAR

Adana Risk OSGB olarak çevre bilinci birinci planda tutuyoruz. Aynı zamanda bu bilincin tüm eğitimlerimizde vurguluyor ve çevre bilinci konusunda yöntemler sunuyoruz. Adana Risk OSGB olarak sanayi kuruluşlarına uzmanlarımız ile çevre kirliliğinin en aza indirilmesi konusunda çalışmalar yürütüyor; Yasal, ulusal ve uluslar arası mevzuatları takip ediyoruz.

DUYURULAR

 • Adana Risk OSGB Adana'da hizmet ağını gün geçtikçe büyütüyor.

  Adana Risk OSGB Adana'da hizmet ağını gün geçtikçe büyütüyor. Az Tehlikeli işyerleri için özel ve ekonomik çözümler üreten Adana Risk OSGB oda ve derneklerle görüşmelerini sürdürüyor. Referanslarının tam desteği ile hizmet verdiği işyeri sayısını gün geçtikçe büyütüyor.

HABER LER